به وبسایت رسمی کمیته تحقیقات دانشجویی خوش آمدید همین الان در سایت ثبت نام کن!

استعداد درخشان

بخش ترجمه

برنامه ریزی در زمینه ارتقا مهارت ترجمه و تالیف با هماهنگی سایر واحد ها
ترجمه

بخش نشریه

نشریات دانشجویی در تشکیل، تداوم و ادامه فعالیت کار تیمی تلفیقی از همه بخشهاست. نشریات دانشجویی راه را در بدست آوردن افق های علمی جدید باز میکند.
نشریه

بخش مدیا

اهدف ما ایجاد یا اشتراک اطلاعات، ایده‌ها، علایق شغلی و سایر شکل‌های گفتگو را از طریق جوامع و شبکه‌های مجازی، در قالب بسترهایی همچون وب و تلفن همراه تسهیل می‌کنند.
مدیا و رسانه

بخش بین رشته ای

میان‌رشته‌ای (Interdisciplinary) اشاره به حوزه‌های نوین در دانش دارد که بیش از یک زمینهٔ محض دانشی را مورد مطالعه قرار می‌دهد. روش برخورد میان‌رشته‌ای فرصت عبور از مرزهای سنتی رشته‌های گوناگون دانش را با هدف رسیدن به نتیجهٔ مطلوب در یک رشته فراهم می‌سازد.
بین رشته ای

بخش بین الملل

همکاری‌های علمی بین‌المللی یک عامل مهم و مولفه‌ای تاثیرگذار در برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری علمی محسوب می‌شود به گونه‌ای که این همکاری معمولاً از طریق انتشار مقالات بین‌الملی مشترک پژوهشگران قابل پیمایش است.
بین الملل

پیج استعدادهای درخشان

در حال بروزرسانی است. لطفا صبور باشید...

اداره استعدادها و عملکردهای درخشان دانشگاه

اداره استعدادها و عملکردهای درخشان شاخه ای از معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد که برای اولین بار در سال ۱۳۸۱ تأسیس گردید. در عصرحاضر ارزش جوامع تنها به داشته های تاریخی و مادی آن نمی باشد بلکه به انسانهای متفکر، نوآور و خلاق وابسته است که با تولید علم، سرآمدی و کارآمدی ملی خویش را به جهان وجهانیان عرضه می نمایند. موتور محرکه جوامع پرشتاب، نخبگان و انسانهای باهوش هستند و ارزش افزوده ملی این ملل به ظهور پدیده های انسانی است که با تراوشات ذهنی ، جامعه خویش را به خودباوری، استقلال و توسعه پایدار سوق می دهند. دفتر استعداد و عملکردهای درخشان وظیفه شناسایی و توانمند سازی و حمایت دانشجویان توانمند و برتر دانشگاه را بر عهده دارد.
اینجا کلیک کنید

مقالات و اخبار

سبد خرید
Subtotal 0 تومان