مِدوُرک

سلام به خانواده مِدوُرک خوش آمدید!

این سایت از این به بعد درگاه ارتباطی شما و فعالیت های موردعلاقه تون خواهد بود! طرح های مختلفی از این به بعد از طریق این سایت ارائه خواهند شد و شما میتونید با توجه به علاقمندی و شرایطی که در توضیحات هر طرح قرار داره، اون ها رو انتخاب کنید. در ادامه توضیحات مختصری درباره کار با مدورک ارائه شده.با ما همراه باشید.

بررسی فعالیت ها:

فرمت این سایت به سبک فروشگاه های اینترنتی طراحی شده که کار با اون رو خیلی ساده میکنه. طرح ها و فعالیت های مختلف در قالب محصول در این سایت ارایه میشه، که برای بررسی هر کدوم میتونید روی طرح مورد نظر کلیک کنید و توضیحات اون رو مطالعه کنید. در صورتی که شرایط اون پروژه رو داشتید و مزایا و فعالیت های اون حیطه براتون مناسب بود، میتونید کار دلخواهتون رو انتخاب کنید. اگر فعالیت مناسبی پیدا نکردید میتونید صبر کنید تا پروژه های بعدی رو در سایت قرار بدیم. همچنین، همه فعالیت ها رو به صورت مختصر توی کانال تلگرام مد ورک هم قرار خواهیم داد.
  • طرح های اقتصادی: طرح هایی که مزایای اون ها شامل دریافت حقوق خواهد بود.
  • طرح های علمی: طرح هایی که مزایای آن ها شامل اسم در مقاله یا حقوق معنوی و یا رزومه پژوهشی، فرهنگی و … خواهد بود.
  • طرح های علمی-اقتصادی:مزایای هردو گروه بالا را خواهند داشت.
  • طرح های ویژه: مخصوص دانشجویانی که در چند طرح در مدورک همکاری داشته باشند و به صورت رقابتی خواهد بود.

انتخاب طرح:

همون طور که گفته شد، فرمت این سایت به سبک فروشگاه طراحی شده اما یه تفاوت خیلی مهم داره که مربوط میشه به فرم نام نویسی. پس باید برای انتخاب فعالیت این دو کار رو انجام بدید:

  • اول؛ فرم موجود در توضیحات طرح مورد نظرتون رو تکمیل کنید و گزینه ارائه رو بزنید (اطلاعات شما محرمانه خواهد بود)
  • دوم؛ پس از تکمیل فرم، گزینه افزودن به سبد خرید رو انتخاب کنید و خرید رو نهایی کنید( البته همه طرح ها رایگان هستند) اما این مورد از این جهت الزامی هست که بتونید در جریان بررسی اطلاعات ثبت نامتون قرار بگیرید و از قبول و یا رد درخواستتون مطلع شوید.

پروسه بررسی اطلاعات:

بعد از اینکه خرید محصول(!) نهایی شد تایید اون به ایمیل شما ارسال خواهد شد. اطلاعاتی که توسط فرم قرارگرفته در توضیحات محصول تکمیل کردید توسط تیم مدورک بررسی میشه و اگر شرایط لازم رو داشتید به استاد کارفرما معرفی میشید، شما میتونید روند بررسی اطلاعات رو از طریق سایت دنبال کنید( بررسی خریدهای قبلی) که آموزش این موارد به صورت فایل تصویری در کانال تلگرام مدورک قرار گرفته.

شروع فعالیت:

وقتی که برای پروژه انتخاب شدید و بعد از صحبت با استاد کارفرما و رسیدن به توافق نهایی بین شما و استاد، قرارداد رسمی برای شما تهیه خواهد شد که توی اون اطلاعاتی از قبیل مزایای طرح(حقوق مادی، اسم در مقاله، حقوق معنوی و …)، مدت زمان پروژه و تعهدات دیگر ذکر میشه و بین شما و استاد مربوطه امضا خواهد شد که این قرارداد توسط تیم مدورک نگهداری خواهد شد و درصورت تخلف هرکدام از طرفین، رسیدگی خواهد شد.

پایان پروژه:

در پایان هر طرح، کار کارفرما باید انجام شده باشه و مزایای ذکرشده مخصوص هر طرح به شما تعلق گرفته باشه. در صورت بروز هرگونه مشکل در طی پروژه و یا پس از اتمام، میتونید از طریق تیم مدورک موارد رو پیگیری کنید . ما به شما این اطمینان رو میدیم که حق شما و استاد کارفرما پایمال نخواهد شد.

تعهدات مجریان طرح
1. مجریان طرح ، متعهد به التزام به مفاد قرارداد پژوهشی منعقد بین معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و مجریان طرح، می باشند.
2. مجریان طرح ، ضمن رعایت اصول و قوانین و آیین نامه های اخالق در پژوهش های علوم پزشکی، التزام خود به پرهیز از کلیه اشکال سرقت علمی – ادبی در تمام مراحل پژوهش به هر نحوی که باشد را اعالم می دارند.
3. هیات علمی نامبرده در این تفاهم نامه ، متعهد می شود اگر مجری دانشجویی شرایط کامل Authorship را داشته باشد ترتیب نویسندگان را در مقاله یا مقاالت مستخرج از طرح به نحوی که در ادامه مشخص می گردد رعایت نماید.
4. مجری دانشجویی طرح متعهد می گردد عالوه بر ایفای نقش Author ، در انجام طرح براساس جدول گانت مصوب مشارکت نماید، مگر آنکه با توافق کتبی طرفین این مشارکت برای مدت مشخصی متوقف شود.

فرم قرارداد مِدوُرک

با کلیک روی دکمه زیر، می توانید یک نمونه از تفاهم نامه مدورک را بین استاد و دانشجو ببینید.
فرم ها